Mandal Lounge

Call Now

Hakkımızda

Hakkımızda

"Mandal Lounge Rest. - Nargile Cafe olarak sizlere, Açık Büfe Kahvaltı Dünya Mutfağı Barista Coffe Nargile Çeşitleri alanında benzersiz hizmetler vermekteyiz. Libadiye bölgesinin en nezih ve eşsiz doğa manzarası ile iç içe olan mekanımızda sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız. Sabahın ilk saatlerinde serpme kahvaltı ve taze sıkılmış içecekler ile güne başlayabilirsiniz.

Günün ortasında ise eşsiz dünya mutfağı seçeneklerimiz ile kendinizi ödüllendirebilir, dilerseniz diyet mutfağımız ile hafif bir öğün geçirerek mutlu olabilirsiniz. Barista hizmeti ile bir çok dünya ülkesine ait kahve çeşitlerini tadabilir ve yaz günlerinde eşsiz frozen, milkshake ve buzlu kolkteyler arasında gezintiye çıkabilirsiniz. Canlı Nargile çeşitleri ve eşşiz aromaları ile günün stresini atalabilirsiniz.."

images
images

Mandal Gastronomi

Türk mutfağının zenginliğini, derinliğini ve yemek kültürünü büyük bir özveri ve disiplin içinde hazırlayan profesyonel ekibimiz ve misafirlerimizin güveni ve desteği ile dünyanın vazgeçilmez yeni sofrası olmak için çabalarımız ilk günkü heyecanımızla devam ediyor… Teşekkür ederiz…

  • Restoran şıklığı, kafe rahatlığı
  • Business Lunch için ideal.
  • Koşulsuz ve kesintisiz müşteri memnuniyeti

Since 1986

20 yıllık restoran işletmeciliği tecrübesi ile İstanbul manzarası bir araya geldiğinde, misafirlerinin harcadığı zamana değecek bir restoran ortaya çıkıyor. Kıymetli olan zamanınızı en güzel ve kaliteli bir şekilde geçirmeniz için standartlarımızı her geçen gün biraz daha yükseltiyoruz.

  • Şehirin içinde bulunan modern güzelliği ile büyüleneceksiniz.
  • Güne güzel bir kahvaltıyla başlayıp, doğal güzelliğin derinliklerine ilerleyeceksiniz.
  • Cafe, restaurant ve nargile kültürünü yaşatan bir işletmeyiz.
  • Sizleri de; Mandal Lounge'a davet ediyoruz.
images

Müşteri Yorumları